Kontakt | | | |

Bądźcie odpowiedzialni za ład społeczny i moralny, ład myśli i uczuć, odpowiedzialni za przyjęte na siebie obowiązki, za miejsce, jakie zajmujecie w ojczyźnie, w narodzie, w państwie, w życiu zawodowym. Tą drogą idzie się do wielkości.
Stefan Kardynał Wyszyński, Prymas Polski

Nagroda Regionalna im. Michała Lengowskiego

Nagroda Regionalna im. Michała Lengowskiego

Olsztyn

Celem nagrody jest wyróżnienie instytucji kultury oraz ludzi kultury, naukowców, pisarzy, plastyków za upowszechnianie i wzbogacanie wiedzy o przeszłości Warmii, Mazur i Powiśla.

NAGRODA REGIONALNA IM. MICHAŁA LENGOWSKIEGO

Już wkrótce pojawi się nasza relacja z przyznania Nagrody Regionalnej im. Michała Lengowskiego 🎥🏅 Z tej okazji prezentujemy materiał przybliżający sylwetkę patrona ⬇️⬇️⬇️

Opublikowany przez Telewizja Kopernik Czwartek, 21 listopada 2019

Godnie Naśladują Michała Lengowskiego

Laureatami tegorocznej Nagrody Regionalnej im. Michała Lengowskiego, której fundatorem jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, w kategorii indywidualnej zostało Małżeństwo Teresa i Ryszard Górscy z Ełku oraz w kategorii zespołowej Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie „Arka” im. Księdza Infułata Doktora Juliana…

Olsztyn: Wręczono Nagrodę Regionalną im. Michała Lengowskiego

28 października br. w Zamku Kapituły Warmińskiej wręczono Nagrodę Regionalną im. Michała Lengowskiego. Nagroda przyznawana jest przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. Laureatami zostali Władysław Kałudziński oraz Siostry Albertynki Posługujące Ubogim z Domu Zakonnego w Olsztynie.