Kontakt | | | |

Bądźcie odpowiedzialni za ład społeczny i moralny, ład myśli i uczuć, odpowiedzialni za przyjęte na siebie obowiązki, za miejsce, jakie zajmujecie w ojczyźnie, w narodzie, w państwie, w życiu zawodowym. Tą drogą idzie się do wielkości.
Stefan Kardynał Wyszyński, Prymas Polski

Wytrzymajcie z nami

Rey 404 Gigataras call – ‚Stingrey’ – członek Team Core opublikował na wholesale mlb jerseys forum OSM post „Wytrzymajcie z nami”. Poniżej zamieszczamy jego tłumaczenie.

Rozumiemy obawy, które nasz and komunikat wywołał w całej społeczności i tak szybko jak to będzie możliwe będziemy kontynuować dalszy rozwój ramię w ramię z całą wspólnotą.

Zdajemy sobie sprawę, że przekazane przez nas informacje to tylko mała część a na wiele pytań nie ma w tej chwili żadnej odpowiedzi ale postępujemy zgodnie z radami prawników.

Rozumiemy też że cheap mlb jerseys powstała luka informacyjna, ale wierzcie mi, że nikt bardziej od nas nie chce jej wypełnić tak, aby wrócić w pełni do idei przejrzystości i otwartości, którą tak mocno wspieramy – ale nasze ręce są lekko związane. Staramy się przedstawiać maksimum informacji z tego, co otwarty możemy.

Proszę również całą wspólnotę bądźcie z nami.
Prosimy również o uspokojenie i ostudzanie nadmiernych emocji, jesteśmy wspólnotą a nie tłumem gawiedzi.

Jedna rzecz, którą chciałbym abyście rozważyli:

Wielu członków zespołu deweloperskiego spędziło tysiące godzin nad tym projektem. W naszym wspólnym czasie często wcześnie rano mając za przeciw sobą normalny dzień pracy tak jak Andrew, Emir & Brian robią tak od co najmniej KHáCH 3 lat. Większość z nich jest rodzicami i prowadzi normalne życie rodzinne – jak moi koledzy są w stanie to robić wciąż mnie to zdumiewa.

Robimy to wszystko, ponieważ kochamy ten projekt i kochamy całą wspólnotę. Robimy to, ponieważ podzielamy jedno wspólne ludzkie pragnienie – chęć pomagania naszym cheap nfl jerseys sąsiadom. Cała gratyfikacja, jaką cheap mlb jerseys mamy, to radość z pomagania innym.

Nasza decyzja jest przyczyną niepokojów, bólu serca i duszy na poziomie, który cięzko opisać.

Jeśli wszystko, co powiedziałem, jest prawdą, nie myślcie, że nie rozważyliśmy każdej opcji i nie sprawdziliśmy wszystkich możliwości, przed podjęciem jakiejkolwiek akcji.

Wszystko w tej chwili jest ciężkie w tym momencie, ale poruszymy niebo i ziemię, aby rzeczy wróciły do normalności najszybciej jak to tylko możliwe.

Jest to swobodne tłumaczenie wypowiedzi Stingreya opublikowanej na: http://forum.opensourcematters.org/index.php/topic,312.0.html
Tłum. enjoy777

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *