Kontakt | | | |

Bądźcie odpowiedzialni za ład społeczny i moralny, ład myśli i uczuć, odpowiedzialni za przyjęte na siebie obowiązki, za miejsce, jakie zajmujecie w ojczyźnie, w narodzie, w państwie, w życiu zawodowym. Tą drogą idzie się do wielkości.
Stefan Kardynał Wyszyński, Prymas Polski

Ogólnopolskie Adwentowe Dni Skupienia

Adwentowe Dni Skupienia

Kraków - Łagiewniki

 

Adwent jest czasem przygotowania do godnego przeżycia nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.  W celu podjęcia refleksji nad tym szczególnym czasem członkowie Stowarzyszenia zbierają się w łagiewnickim Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, aby okres oczekiwania spędzić w duchu modlitwy i nauki.

XI Adwentowe Dni Skupienia „Civitas Christiana” w Krakowie: Droga z Jezusem

30 listopada – 2 grudnia przeżywaliśmy XI Adwentowe Dni Skupienia. Miejscem spotkania, na które przyjechali członkowie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” z całej Polski były tradycyjnie Łagiewniki. Modliliśmy się więc w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i przy grobie św. siostry Faustyny. Długoletni…

Miłosierdzie źródłem nadziei – za nami X Adwentowe Dni Skupienia „Civitas Christiana”

– Miłosierdzie jest niezawodnym źródłem nadziei – przekonywał ks. prał. Franciszek Ślusarczyk, kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie, który 1 – 3 grudnia br. głosił nauki w ramach X Ogólnopolskich Adwentowych Dni Skupienia Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”. Z uczestnikami spotkał…

IX Adwentowe Dni Skupienia „Civitas Christiana” w Łagiewnikach

Zatrzymaliśmy się w biegu. 3-5 grudnia w Krakowie-Łagiewnikach odbyły się IX Ogólnopolskie Adwentowe Dni Skupienia Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”. Adwentowe Dni Skupienia odbyły się w Łagiewnikach po raz 9. Tegoroczne były szczególne. Rok 2016 to Nadzwyczajny Rok Święty Bożego Miłosierdzia….